Ανακοίνωση για το μάθημα "Εργαστήρια Νεότερης Φυσικής"

Εργαστήρια Νεότερης Φυσικής – Έναρξη Μαθήματος

Παρακαλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να συμμετάσχουν στα Εργαστήρια Νεότερης να εγγραφούν άμεσα στην σελίδα του ecourse για το συγκεκριμένο μάθημα ώστε να παρακολουθούν τις ανακοινώσεις για την έναρξη του Εργαστηρίου.

Υπενθυμίζεται πως το μάθημα απευθύνεται σε τεταρτοετείς φοιτητές οι οποίοι έχουν εκπληρώσει τις υποχρεώσεις τους στα ακόλουθα μαθήματα: Σύγχρονη Φυσική Ι & ΙΙ, Εργαστήρια: Μηχανικής, Ηλεκτρισμού και Μαγνητισμού, Κυμάνσεων και Οπτικής, Αναλογικά Ηλεκτρονικά (Θεωρητικό μέρος και Εργαστήριο).

Παρακαλούνται όσοι φοιτητές ενδιαφέρονται, εάν είναι δυνατόν  να σχηματίσουν ομάδες των δύο ατόμων  και δηλώσουν την συμμετοχή τους μέχρι την Δευτέρα 10/10 αποστέλλοντας ένα email στην διεύθυνση pkokkasatuoi.gr (pkokkas@uoi.gr)